اسلام از دید یکی بهایی تازه مسلمان

وی با ابراز خوشحالی از گرایش خود به اسلام افزود: در گذشته موقعیت برایم  فراهم نبود که مسلمان شوم ولی اکنون که به یاری همسرم مسلمان شده‌ام بسیار خوشحالم و احساس شوق و انگیزه بالایی برای زندگی در جامعه مسلمانان را دارم.

این بانوی تازه مسلمان شده، رهایی از فرقه ضاله بهائیت را آرزوی دیرینه خویش ‌دانست و تصریح کرد: بنده با کمال اختیار، اراده و صحت جسمانی و نفسانی کامل‌ترین و آخرین دین آسمانی را پذیرفته‌ و به آن افتخار می کنم.

روز خوش که با یک جوان مسلمان در یکی از روستاهای اطراف یاسوج ازدواج کرده است، اظهار داشت: اسلام آوردن من جامعه بهایی را نگران کرده و آنها اعلام کرده اند که چنانچه به فرقه ضاله بهائیت بازگردم؛ دوباره با آغوش باز مرا خواهند پذیرفت.

وی اسلام را تنها صراط مستقیم و راه کمال انسانی و سعادت دنیا و آخرت معرفی کرده و از سایر کسانی که در فرقه ضاله بهائیت هستند دعوت کرد که با بیداری، آگاهی و اختیار به دین مقدس اسلام بپیوندند.
/ 2 نظر / 25 بازدید
یک دوست

جناب فرزند ولایت یک خبر جدید: معاون اجرایی مرکز اسلامی هامبورگ در پایان یکی از حاشیه های بسیار جالب برنامه های امسال مرکز را تشرف یک آلمانی بودایی به دین اسلام دانست که در مواجهه و گفتگو با حجت الاسلام شهاب مرادی نام خود را از «مارتین» به «محمد» تغییر داد. آخرین پاراگراف لینک زیر را ببینید: http://www.shafaf.ir/fa/pages/?cid=88833