کمک به فلسطین- وظایف و ضرورت‌ها

 دوستان من بحث فراتر از این تبلیغاتی است که برخی تحت تاثیر آن قرار می گیرند، کمک به فلسطینیان علاوه بر یک وظیفه مهم اللهی یک استراتژی مهم است؛ وقتی کسی در همسایگی شما آمده که سر تا پا مسلح است، طوری که مثلا تعداد بمبهای اتمی که این اسرائیل فسقلی دارد با آن می تواند چند بار کره زمین را نابود کند و از طرف دیگر علنا اعلام می کند که من به اینجایی که هستم قانع نیستم (یعنی زورم برسه و قویتر بشم خونه تو را هم می خواهم) بعد ما بیایم بگوئیم خوب همه چی آرومه! اینکه نمی شود ما اینها را ببینیم، ساکت بمانیم و دست روی دست بگذاریم مگر اینکه عقل از سرمان پریده باشد.

 برخی می گویند ما می توانستیم از همان اول انقلاب با رژیم جعلی اسرائیل ارتباط برقرار کنیم و مشکلی هم نداشته باشیم، این دسته باید بدانند که اولا ارتباط با این رژیم نامشروع یعنی بفرمائید جهنم و یعنی لعن خدا، همه پیامبران و صالحان را برای خود خریدیم و دوما شما می دانید این صهیونیست بین الملل و این یهودی های صهیونیست به ما چگونه می نگرند، می دانید در کتابهای به اصطلاح دینی خود (تورات کاملا تحریف شده) غیر یهودی را اصلا آدم حساب نمی کنند و برده خود معرفی می کنند، آیا می دانید فردا اگر اینها بیشتر قدرت بگیرند به هیچکس و هیچ چیز رحم نمی کنند.

 دوستان من اینها حتی بین به اصطلاح ملت خودشان هم رتبه بندی و تبعیض نژادی وجود دارد برای مثال یهودی نژاد اروپایی و آمریکایی از یهودی نژاد آسیایی و عرب برتر است، پس به خودتان رحم کنید و آزاده باشید.

بار دیگر می گویم و این حرف من نیست، کلام خداست که نمی توان ادعای مسلمانی کرد و بعد زمانی که صدای مسلمانان را می شنویم در گوشهایمان را بگیریم و بی توجهی کنیم که اگر اینگونه کنیم خلاف دستور خدا عمل کردیم، البته ما به نیازمندان داخلی خودمان کمک کرده ایم و می کنیم اما بدانید که وضعیت برای نیازمند ایرانی بهتر از آنها هست زیرا آنها هم کشورشان اشعال شده، هم خانه هایشان روز و شب خراب می شود و روز و شب را با صدای گلوله و از دست دادن فرزندان و خانواده می گذرانند و در زندانی محبوس شده اند که دائم در شکنجه هستند.

بهتر است حال که جهان به حقانیت حرفی که ما بیش از سی سال است روی آن پا فشاری می کنیم رسیده است خودمان آن را تکذیب نکنیم و مطمئنا ملت ما تحت تاثیر این حرفها هیچوقت نبوده و نخواهد بود و اینها بیشتر تحریکات عناصر ضد انقلاب است.

 دشمنان ما در حال نابود شدن هستند و این نشانی بر حق بودن راه ماست و  مهمترین دشمنان ما که شیطان بزرگ است با این روندی که می رود فروپاشی آن نیز نزدیک است و امیدوارم دشمنان ما بفهمند که اگر اسلام نابود شدنی بود اعوان و انصار شما در طول تاریخ این کار را کرده بودند آن زمان که هنوز اسلام جمعیتی نبود حال که بیش از یک و نیم میلیارد مسلمان وجود دارد چگونه می خواهید یک و نیم میلیون فکر قرآنی و فکر برگرفته از اهل بیت که سلام خدا بر آنها باد را نابود کنید.

بروید و اگر خیری دارید به مردم خودتان برسید و بدانید خدا وعده داده این دین که کامل ترین دین است تمام جهان را خواهد گرفت و بدانید مسلمین جهان تا زمانی که امنیت خود را در خطر ببینند و این رژیم در منطقه ما باشد دست بردار نیستند و ما هر کار بتوانیم می کنیم، ما روز و شب برای نابودی جنایتکاران دعا می کنیم  و می بینیم که نشانه های صبح پدیدار است.

/ 1 نظر / 23 بازدید
محمد مهدي

بسم الله الرحمن الرحيم با سلام خدمت مديرت اين وب مدير روابط عمومي وبسايت فراماسونري ومهدويت اعلام ميد ارد كه اين وب سايت قصد دارد با شما تبادل لينك و اشتراك گذاري نمايد اگر مايل به اين كار هستيد به ما خبر دهيد با تشكر WWW.antidevil.tk