بیداری اسلامی و مسلمانانی که می خواهند مسلمان شوند

ای سلمان! مسلمان و مصداق کامل و کمال یافته آن یعنی علی (ع) که تا آخرین لحظه عمر شریفشان دست از اصلاح امور مسلمانان و جامعه اسلامی بر نداشت و تمام وجودش و تمام عمرش وقف خدمت به اسلام و مسلمین بود.
مسلمان یعنی حسن (ع) که برای اینکه شیعه نابود نشود و در واقع اسلام ناب محمد(ص) باقی بماند با معاویه صلح می کند.
مسلمان یعنی حسین (ع) که در برابر ظالمانی که نابودی اسلام ناب را هدف گرفته اند می ایستد برای اینکه دنیا بداند ارزشی بالاتر از اسلام و دین خدا و راه خدا نیست و چه فدا شدنی ست این فدا شدن.
و مسلمان یعنی همه ائمه اطهار (ع) که در تمام عمر و کاملا خستگی ناپذیر مبارزه کردند، اصلاح کردند، و ساختند و شکل دادند تا اینکه رسید بدست مسلمین امروز.
آیا شاه پست سعودی که در ملا عام شرب خمر می کند بهتر از یزید دیروز است؟ آیا شاه سعودی و دیگر حکام عرب امروز که به جان مردم خود افتاده اند بهتر از یزید دیروزند؟ و یا اینکه "کل یوم عاشورا و کل عرض کربلا" و اینکه حادثه کربلا روزانه در کشورهای عربی تکرار می شود.
آری خون ما را در شیشه کرده بودند و می نوشیدند و ما ساکت بودیم؛
آیا سکوت در برابر ظلم سبب سرکشی و ظلم بیشتر نمی شود؟ آیا سکوت عمل به دستور اسلام بود و ما مسلمان بودیم؟ آیا عمل به فتاوای علمای وهابی و علمای وردست حکام عرب و بازی خورده غرب به دستور اسلام بود؟ یا اینکه اسلام مرتبا نسبت به توطئه یهود و نصاری در قرآن هشدار داده و ما خواب بودیم.
و آیا مسلمان با کشتن مسلمان به بهشت می رود!
با این همه آیا ما امروز به اسلام به معنای کامل کلمه عمل می کنیم.
متاسفانه سالهای سال شیاطین برنامه های خود را در بین ما اجرا کردند، ما را به بازی گرفتند، ما را بدبخت کردند از ما سوءاستفاده کردند و ما دیدیم و ککمان نگزید.
گروه به قول خودشان تروریستی ایجاد کردند و بعد گفتند مسلمانان تروریستند، تفرقه بین ما ایجاد کردند و مذاهب جعلی ساختند و بعد ما را به جان هم انداختند تا زحمت خودشان در نابودی ما کم شود و ما خودمان، خودمان را نابود کنیم.
و وقتی که ما سرگرم این تفرقه افکنی ها بودیم نوکران خودشان را بر سر کار گذاشتند، منابع ما را غارت کردند و به حال و روز ما خندیدند.
تا اینکه امروزه یک نمونه اش می شود سومالی که هیچ چیز ندارند بخورند و از طرف دیگر گازهای گلخانه ای که به جان زمین انداخته اند اکوسیستم زمین را به هم می ریزد که یک جا باران می بارد تا اینکه سیل جاری می شود و یک جا هم خشکسالی پدید می آید مثل سومالی که سابقه نداشته است.
آری از اسلام ما پوسته ای ساختند بی گوشت و بی مغز که تهی ست و در واقع سال های سال بود که ما مسلمان نبودیم.
اما انقلاب خمینی کبیر (ره) کم کم همه را بیدار کرد تا اینکه به امروز رسید که دنیای اسلام به پا خواسته و مسلمانان می خواهند سرنوشت خود را بدست گیرند، می خواهند نگذارند که سردمداران آنها تائید شده اوباما باشند، نوکر صهیونیست ها باشند و می خواهند اوضاع را تغییر دهند.
 اما ترس ما از این است که آیا مسلمانان به پا خواسته امروز و مسلمانانی که امروز می خواهند مسلمان شوند علی وار و حسین وار تا آخر می ایستند و اهدافشان را محقق می کنند یا باز هم توطئه دشمنان غالب می شود.
 اما به نظر من نمی توان این جمعیت عظیم مسلمان را خواب کرد اما چرا خودمان می توانیم خودمان را به خواب بزنیم و از این فرصتها بهره نبریم و دوباره همه چیز را بدهیم دست آمریکا.
و خوشا به حال آن روز که همه با هم این راه را ادامه دهیم، راه مقاومت و بایستیم و آن روز یقینا روز تحقق وعده نهایی خداست که البته خدا در همه زمانها به ما کمک کرده و اگر کمک نکرده بود امروز اسمی از اسلام و مسلمانان نبود.
اللهم عجل لولیک الفرج
والسلام- فرزند ولایت

/ 2 نظر / 23 بازدید
مطهره

سلام انشاالله که این روز ها خیلی خیلی زود تبدیل می شه به روزگار سر بلندی مسلمونا تو همه ی دنیا. تسخیر سفارت اسرائیل در مصر مبارک[گل]

مطهزه

جانا سخن از جانب ما می گویی