صدای حق نابود شدنی نیست، دین رسول اعظم (ص) دنیا را خواهد گرفت

 

ما به این ایمان داریم که دین خاتم پیامبران و رسول اعظم (ص) دنیا را خواهد گرفت و ما ایمان داریم که روزی می رسد که همه مردم دنیا یک صدای واحد خواهند بود آن روزی که آرزوی همه پیامبران اللهی بوده و آن روزی که خدا ذخیره اش را برای آن روز تا کنون حفظ کرده و او مهدی (عج) است.

دشمنان ما سعی می کنند بیداری اسلامی امروز دیده نشود اما باید گفت: دیگر نمی توانند جلوی این موج را بگیرند این انگلیس خبیث و آمریکا شیطان بزرگ (شیطان ضعیف شده) در صدد هستند که نگذارند اما در مورد مسلمان که باید بگوییم اگر هوشیار باشیم آمریکای ضعیف شده امروز هیچ کاری نمی تواند بکند و من فکر می کنم شاید دیر نباشد پشیمانی آمریکا و دیگر مستکبران از این همه ظلمی که در حق ما کردند.

http://previous.presstv.ir/photo/20110201/rasouli20110201171658530.jpg

من شدیدا اعتقاد دارم اگر شما یک سیلی به کسی بزنی (از روی ظلم) خدا فرد ظالم دیگری را در مسیر تو قرار می دهد تا تقاص کارت را پس بدهی (و این چرخه ادامه دارد) و ایمان داریم که عقوبت دولتهای مستکبر در راه است که ما از خدا می خواهیم که اللهم اشغلالظالمین بالظالمین...ان شاءالله.

آری کشور ایران، ایران بزرگ و ایران مهدی (عج) طلایه دار جریان حمایت از مظلومیت در دنیاست اگر تا دیروز تنها بود اراده خدا بر این تعلق گرفته که دیگر اینگونه نباشد آنها با پیگیری بحث مهرهای سوخته خود و انجام اغتشاشات سعی می کنند جلوی این امر را بگیرند حتی طبق جدید ترین خبرها تعدادی از منافقان برای انجام عمل ترور وارد کشور شدند اما باید به استکبار گفت: شما نمی توانید یک ملت منسجم حول یک محور به نام ولایت را تکان بدهید (بروید این بودجه ها را صرف مردم بدبخت خودتان کنید) امروز ایران تجربه های دورانهایی بس مشوش تر از این دوران را با خود دارد و عمرو عاص هارا می شناسد و می داند چگونه برخورد کند و مطمئنا ولایت فقیه امروز در دنیا قویتر از آنچه آنها فکر کنند خواهد شد.

آری صدای ولی فقیه و یاور مهدی (عج) و جانشین به حق خمینی کبیر (که دنیای تاریک ما را روشن کرد) امروز از زبان مظلومان دنیا بلند شده، امروز بیداری اسلامی برگرفته از انقلاب اسلامی کبیر ایران دول غربی مستکبر و وابسته به صهیونیزم بین الملل را به لرزه در انداخته( گرچه باید گفت: اشتباه می کنند آنها که منافع کشورهایشان را در بدبختی دیگر کشورها می دانند) و ای کاش بجای این همه خصومت کمی فکر می کردند، کمی فکر می کردند برای مرم خودشان نه برای جیب شرکت های تسلیحاتی و نه برای صهیونیزم.

باید سئوال کرد این دولت ملعبه صهیونیستها اگر به عراق و افغانستان حمله نمی کرد آیا وضع امروز آمریکا بهتر نبود؟ و آیا امروز بزرگترین شرکتها و غول های بزرگ دنیا اینگونه سقوط می کردند؟ و آیا امروز بحران اقتصادی وجود داشت؟ (گرچه ما می دانیم تئوریهای اقتصادی غرب نمی تواند عادلانه باشد و بحران اقتصادی نیز ناشی از این است که نمی توانند عدالت را برآورده کنند و دنیا به سمت تئوریهای عدالت محورانه اسلام پیش خواهد رفت) و سئولاتی از این دست که البته باید سخن رهبر بزرگمان را گفت: که خداوند قصد کرده این ظالمان و مستکبران دنیا بدست خودشان نابود شوند.

ای کاش مردم آمریکا می دانستند که خداوند بزرگ در قرآن فرموده که ما سرنوشت هیچ قومی را تغییر ندایم مگر آنکه خودشان خواستند و باید آمریکا و ملت آمریکا بداند که می تواند روزهای سیاه را مانند ملت ایران به روزهای سفید و روشن تبدیل کند.

می پرسید چگونه باید گفت: زمانی که سازمان سیا آمریکا برای منافع صهیونیزم کار نکند زمانی که رئیس جمهور آمریکا با بودجه تشکیلاتی مثل "ایپک" روی کار نیاید زمانی که مردم آمریکا در صحنه باشند و بیدار و اراده کنند که خود سرنوشتشان را تغییر دهند و من امیدوارم زیرا خدا فرماندهی می کند و آنچه که در منطقه و دنیای کنونی قابل مشاهده است به ما می گوید که آنچه خدا به فرموده قرآن به ستمگران مهلت داده بود به پایان رسیده و ما انشاءالله دنیای پاک تری را در آینده شاهد خواهیم بود اما نگرانی ما از این است که اگر می خواهیم بهتر شویم چرا این کار را به تعلیق بیندازیم شما مصر را ببینید اگر صدای امام خمینی (ره) 32 سال پیش شنیده می شد آنگاه که سادات مصر مرده بود و وضع مجامع حاکمیتی مصر به هم ریخته بود اگر آن روز مردم مصر قیام کرده بودند آیا اصلا فرصت به دست مستکبرانی مثل این مبارک می افتاد که 32 سال آنها را به ذلت بکشد ملتی که اولین تمدنهای بشری در کنار رود نیل را شکل داده.

گاهی با خود می اندیشم شاید این مصیبت از اینجا دامنگیر مصری ها شد که صدای ولی خدا خمینی کبیر (ره) را نشنیدند و برای همین گرفتار شدند شاید هم برخی نگذاشتند صدای خمینی کبیر (ره) به گوش ملت مصر در آن برهه زمانی برسد.

به هر حال دنیا آن طور که مستکبران پیش بینی کردند به پیش نخواهد رفت زیرا روزهای خدا شروع شده است و ستمکاران نفس های آخرشان را می کشند و باید هوشیار بود و دید و البته ما هم به این حرکت اللهی که به ظهور حضرت مهدی (عج) ختم خواهد شد کمک کنیم و بیکار نباشیم.

«الیس صبح بقریب؟»

آیا سپیده نزدیک نیست؟

/ 0 نظر / 23 بازدید