خدا فرماندهی می‌کند

امروز این ظلمها در دنیا به آسانی انجام می شود.

می‌گویم کجاست فریادهای مظلومانه همه پیامبران الهی بر قلبهای سخت ما کجاست کشتی نجات نوح پیامبر برای نجات ما کجاست تبر بت شکن ابراهیم که خراب کند بت‌هایی که برای خود ساخته‌ایم کجاست عصای موسی که عبور دهد ما را از میان اموج سهمگین دریاهای ظلمت و تاریکی کجاست دم مسیحایی عیسی که زنده کند قلب‌های مرده ما را تا حرف حق در آن اثر کند و کجاست حقیقت کتاب محمد (ص) که دستمان را بگیرد و ما را تمام خوبی‌ها برساند.

امروز که شیاطین فکرهای ما را خراب کرده‌اند و آنها را در دست گرفته‌اند و چه آسان ما را به این طرف و آنطرف می‌برند.

اما کمی توجه کنی دست خدا را بالتر می بینی و می‌نگری در حالی که ابرهای سیاه به سمت ظلمت و تاریکی به مخالفت جهت می‌روند اما اگر توجه کنیم ماه را در خلاف جهت حرکتی آنها که گاه از زیر ابرها مشخص است می بینیم آری ما کوریم خدا فرماندهی می کند ما خوابیم یاران خدا در حال کارند و ما کر هستیم حجت خدا کار می کند نشانه اش در بیخ گوش کسانی که صبح و شام ضد دین خدا می‌گویند خود نمی‌دانند برای خدا کار می‌کنند شاید بیشتر از ما، آری آمریکا هم برای خدا کار می کند! آیا می دانی پر فروشترین کتاب دنیا قرآن است، محققانشان می‌گویند اگر دین اسلام اینگونه پیش رود در چندین سال آینده دین اول قاره سبز خواهد بود قاره‌ای که تئوری‌های ضد دینی از آنجا سرچشمه گرفت و بعمل انجامید فکر کردی چرا اینگونه به طبل دشمنی‌ها می‌زنند آخر احساس خطر کرده‌اند.

حجت خدا آماده است تا خدا به او فرصت دهد آنچه باید بگوید، بگوید و آنچه باید انجام بپذیرد به عمل در آید و دین خدا بر باطل غلبه کند، آنگاه همه عالم به دور کعبه وجود او به گردش در آیند و ولایت ولی خدا را با جان و دل بپذیرند.

و اما این غوغا سالاری‌ها ما را از شناخت و انجام وظایفمان باز ندارد، نکند حجت خدا بیاید و آنگاه که ما قصد پیوستن به سپاه او کنیم بگوید باز گردید که شما را با ما فاصله بسیار است.

و اما در اول و آخر

                                                      بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ

 

 

سوگند به عصر [غلبه حق بر باطل] (1)

 

وَالْعَصْرِ ﴿1﴾

که واقعا انسان دستخوش زیان است (2)

 

إِنَّ الْإِنسَانَ لَفِی خُسْرٍ ﴿2﴾

مگر کسانى که گرویده و کارهاى شایسته کرده و همدیگر را به حق سفارش و به شکیبایى توصیه کرده‏اند (3)

 

إِلَّا الَّذِینَ آمَنُوا وَعَمِلُوا الصَّالِحَاتِ وَتَوَاصَوْا بِالْحَقِّ وَتَوَاصَوْا بِالصَّبْرِ ﴿3﴾

 

                  دلم داره بهونه آقای من کجایی             زندگیم زده جوانه مولای من نمی‌آیی

                                          و اندکی صبر سحر نزدیک است

                                                         ان شاءالله

 

/ 0 نظر / 21 بازدید