مرگ قذافی و اسراری که مسکوت ماند

قذافی مثل هم پالکی خود صدام حسین در یک سوراخ پنهان شده اما زخمی ست و انقلابیون محل اختفای او را کشف و قذافی را دستگیر می کنند و همه جهان تصاویر آن را دیدند.

اما........! بعد چه شد و راز مرگ قذافی چیست؟

مردم لیبی هر چند دلشان از جنایات قذافی خون است اما آنها مسلمان هستند و می دانند که وقتی یک نفر بعنوان اسیر در دست توست چگونه با آن باید برخورد کنی(هر چند خونخواری مانند قذافی باشد) و باید او محاکمه شود، اما ناگهان می شنویم که یک نفر قذافی را مدتی بعد از دستگیری با کلت کشته است(کلت طلائی متعلق به قذافی)، چرا؟ و سئوال برایمان پیش می آید مگر میشود مسلمان یک اسیر را بدون محاکمه کشته باشد.

اما وقتی به اطرافمان نگاه کنیم خواهیم دید که شیاطین در صف مبارزه مسلمانان رسوخ کرده اند(اشتباه بزرگ) ولی نمی دانیم که شیطان، شیطان است.

 چرا باید قذافی حتما بمیرد؟    

آری من اطمینان قریب به یقین دارم که سرویسهای اطلاعاتی غرب مزدورانی از همان ابتدای جنگ با قذافی در بین انقلابیون قرار داده بودند برای چنین لحظه ای، یعنی  قذافی نباید زنده دستگیر شود و حتما باید کشته شود.

اثبات این موضوع بمباران مکرر مواضعی که گفته می شد مقر قذافی ست آنها بمباران می کردند اما نمی توانستند او را بکشند و قذافی مرتب فراری بود.

 چرا ناتو به جای ریختن بمب برروی  توپ و تانک های قذافی اصرار بر بمباران مقر قذافی داشت؟ و هیچ کمکی به انقلابیون نمی کرد (حتی گاهی انقلابیون را هدف قرار می داد) و آیا اینکار دلیلی جز این دارد که قذافی نباید حرف بزند و قذافی باید لال از دنیا برود.

 و ما همه دیدیم که ناتو از همان ابتدا اصرار بر مرگ سرهنگ قذافی داشت و من اطمینان دارم شخصی که قذافی را کشت (تیر خلاص را زد) یا خود مزدور غربیها بوده و یا ندانسته در تور سیستم های اطلاعاتی غربی گیر افتاده و از او سواری گرفتند و او بازی خورده است.

اما آمریکا و دیگر غربیها بدانند که دست آنها برای همه مسلمانان رو شده است دستی که خون یک میلیون مسلمان را در عراق و افغانستان ریخت و دستی که مرتبا اسلام هراسی را تبلیغ می کند و در همه توطئه ها علیه مسلمانان شریک است.

اما شما هر مکری کردید خدا به خودتان بازگرداند شما به عراق حمله کردید خون مردم بی گناه را ریختید تا جای پا برای همیشه محکم کنید اما خدا مکرتان را به خودتان بازگرداند و اکنون اعلام می کنید از عراق خارج می شوید.

یک جوان زیرک مسلمان ایرانی علیرغم غصه هایی که  به خاطر جنایات شما در عراق می خورد در این لحظه تاریخی به شما آمریکایی ها می گوید خدا را شکر و دمتون گرم اومدید دشمن ما صدام را نابود کردید و دولت اسلامی برپا کردید دولتی که اکثر عناصرش مدتها در ایران بوده و دوست ایرانند و حالا دارید گم میشید و می روید.

ای ایادی شیطان دیر یا زود باید از همه مناطق اسلامی گم شوید زیرا مسلمانان بیدار شده اند مسلمانان امیدوار شده اند و اگر از مناطق اسلامی خارج نشوید مسلمانان آن را به گورستان شما و سربازانتان تبدیل خواهند کرد.

و ای مردم مسلمان بدانید "دیو چو بیرون رود فرشته در آید" خانه را باید پاک کرد، ما اگر از خدا ظهور مهدی (عج) را می خواهیم باید خانه را از ایادی شیطان پاک کنیم و به امید خدا و به فضل خدا و به خواست خدا، او خواهد آمد هر چند که شیاطین مانع شوند.

نویسنده: سعیدی – اسلامگرایی در جهان

/ 3 نظر / 27 بازدید
مطهزه

عید غدیر بر شما مبارک[گل]

پورطالبی (همثانیه)

سلام ممنون ا ز دعوت خدایا دشمنان ما را به هم مشغول بفرما و آنها را به دست یکدیگر از بین ببر