یکی از رموز آغاز جنبش های جهانی

زیرا درست است شما به نظر یک خرابکاری در ایران شکل دادی اما ایران، ایران اسلام است، و سرانجام ایران با رهبری قدرتمند و ولایت پذیری مردم از مهلکه و چاه غربی ها خارج میشود و پس از مدتی خود غرب در مدلی که در منظر جهانیان ضد ایران طراحی کرده بود گرفتار میشود.

آری دشمنان خدا ندانستند که چوب خدا صدا ندارد آنها در رسانه های خود شکلی از حرکت برای انقلاب و برای براندازی یک حکومت مردمی طراحی کردند و نشان مردم خود و همه دنیا دادند و آنها یاد گرفتند.

آری شما مکر می کنید و خدا مکرتان را به خودتان بر می گرداند و خداست که فرمانروایی می کند هر چند شما نخواهید بدانید.

گرچه در ایران پیروز نشدند اما به ناگاه خودشان گرفتار این مدل خودساخته شدند و در شرایطی که همه مسلمانان روی انقلاب ایران زوم کردند حرکت بیداری اسلامی آغاز میشود و دوستان دشمنان ما یکی یکی سقوط می کنند.

مدتی نمی گذرد که جنبش هایی در غرب با الگو گرفتن از مسلمانان شرقی شروع به فعالیت می کنند از خود می پرسی گویا غربی ها شرق گرا شدند آری من به شما می گویم دوران غرب گرایی به پایان رسیده است زیرا بر همه نمایان شد که سیستم سرمایه داری سیستمی نیست که پاسخگو و برطرف کننده مسائل و مشکلات مادی و معنوی عموم مردم باشد (تاکید می کنم عموم مردم یعنی اکثریت) و این سبب میشود اکثریت مردم یعنی 99 درصد جامعه مخالف آن باشند و می رسد به زمان کنونی که این زخم سر باز می کند.

به نظر شما آیا سرکوب مردم در غرب آتش را خاموش می کند؟ من به شما می گویم هرگز؛ باعث تاسف است غربی هایی که با استفاده از سیستم های جاسوسی خود در کشور ما قتل مردم را به اسم حکومت طراحی می کردند تا خوراک تبلیغاتی ضد ما ایجاد کنند اکنون کسی نیست از آنها بپرسد شما که علنا خودتان در ملا عام مردم خود را می کشید! شما نگاه کنید که چگونه پلیس آمریکا با مردم خود برخورد می کند مردم را میزنند، تهدید می کند و حتی چند مورد ضرب و شتم پلیس به قتل مردم منجر می شود.

در پایان ما ایرانی ها به شما آمریکایی ها نصیحت می کنیم بروید به داد مردم خودتان برسید شما که خودتان این همه مشکل و ضعف دارید مشکلات خود را برطرف کنید بدانید اگر در سرزمین های اسلامی بیش از این خیمه بزنید روزی خواهد رسید که با چنان ضربات پیاپی از سوی ملتتان(از درون جامعه غرب) مواجه خواهید شد که دیگر گورستان ها هم پناگاه مناسبی برای شما نخواهد بود بدانید با توطئه و دست اندازی در کشورهای اسلامی سبب خواهید شد این نابودی نزدیکتر شود.

شما که دوست قذافی، مبارک و ... بودید دور از انتظار نبینید که به سرنوشت آنها دچار شوید، پس نکند روزی برسد که دیگر فرصت اصلاح و برگشت نداشته باشید.

ما را تهدید نکنید زیرا ما از مرگ هراسی نداریم زیرا مرگ برای ما شروع روزهای خوش است پس شما بترسید که با تهدید ما، ما به سراغتان بیائیم و لذت این زندگی دنیاییتان را نیز از شما بگیریم و شما را به جهنم بفرستیم.

و در پایان ای بسیجیان نخوابید که آمریکا بیدار است! و سرانجام جهان برای مستضعفان است.

با تشکر-فرزند ولایت

/ 0 نظر / 22 بازدید