تاملی کوتاه در نام گذاری سال ۹۴

http://media.mehrnews.com/old/Original/1392/03/07/IMG22001567.jpgحجت الاسلام دکتر حسن روحانی در شرایطی در انتخابات نامزد شدند و رای آوردند که طرف مقابل آن یعنی اصولگرا چند کاندید داشت و این سبب تقسیم رای و عدم انسجام نیروهای اصولگرا شد و آقای دکتر روحانی با بیش از 18 میلیون رای رئیس جمهور شد.

دولت جدید در شرایطی روی کار آمد که فشار تحریم هنوز روی دوش ملت سنگینی می کرد و با آمدن دولت جدید نیز کمتر نشد و بلکه بر آن افزوده شد فشار بر مردم ادامه داشت و هر جا با عامه مردم نشست و برخاست می کردی از مشکلات اقتصادی، بیکاری گرانی و ... می گفتند که به نظر عدم توجه بیشتر دولت به این مسائل و مشکلات می تواند منجر به یک انشقاق میان دولت و مردم شود مردمی که رای داده یا نداده به رئیس جمهور فعلی، منتظرند اوضاع کار و زندگیشان بهبود یابد.

بنا به توصیه های مکرر حضرت آقا لازم است دولت برای حل مشکلات مردم از خود مردم کمک گیرد و مردم را به صحنه آورد و چشم به حل مشکلات از درون بیندازد زیرا بیگانه با اصول ما مشکل دارد نه با یک موضوع خاص که بتوان با حل آن تمامی تحریم ها را برداشت و تمامی مشکلات را رفع کرد و البته آیا با رفع تحریم ها همه مشکلات مردم ما حل می شود؟! آیا همه مشکلات اقتصادی، اشتغال و ... که مردم ما دارند بخاطر تحریم هاست که با رفع تحریم حل شود؟! یا اینکه باید فکر اساسی تر کرد؟!

شاید این نظر مدبرانه امام خامنه ای ست که توجه دولت و ملت را به موضوع یکی شدن جلب می کند و از همدلی و همزبانی در عمل سخن بزبان می آورد و می خواهد دولت و ملت دست به دست هم دهد و کار را پیش برد و مشکلات را حل کند.

ما هم دعا می کنیم و از خدا می خواهیم کشور عزیزمان بر قله های عزت و افتخار بایستد و البته همینطور که امروز ملت ایران بهتر از دیروز ملت ماست فردای ما و فرزندمان هم بهتر از امروز ما خواهد بود ان شاءالله.

/ 0 نظر / 53 بازدید