آیا فتح خیبر نزدیک است؟

اما متاسفیم که زبان تهدید مکرر مقامات اسرائیلی سبب شده که اینقدر حرف بزنند که نتوانند واقعیت را درک کنند آنها مانند کسانی می مانند که آنقدر دروغ گفته اند که خودشان هم حرف دروغشان را باور کردند.

 آنها هنوز درک نکردند که وقتی خمینی کبیر فرمود: هر مسلمان اگر یک سطل آب بریزد اسرائیل را آب میبرد، به چه معناست؟ آنها ندانستند که اگر روزی ملت اسلام اراده کند در کوتاهترین زمان میتواند اراضی اشغالی را به صاحبان اصلیش پس دهد و امثال پرز و نتانیاهو فکر نکردند که در جنگ آینده هیچ کجای دنیا برای آنها امن نیست و ملت مسلمان آنها را به خاطر همه خونهای ریخته شده در فلسطین، عراق، افغانستان، لبنان، سوریه و ...  مجازات خواهد کرد و ایران بخاطر ترور دانشمندانش آنها را قصاص خواهد نمود.

رهبر انقلاب اسلامی مدتی پیش کلامی مدبرانه فرمودند و آن صحبت از وضعیت بدری و خیبری جهان اسلام بود اما اسرائیلی ها که همه شاهد خوی حیوانی آنها بودند گویا نمی خواهند بفهمند اما من به آنها می گویم: ابتدای سال تجمع مسلمانان در مرزهای فلسطین اشغالی را داشتیم و اما چگونه است جناب پرز از تجمع مردم بی سلاح در اطراف مرزهایش می هراسد و آیا نمی هراسد روزی برسد که همه مسلمانان با سلاح از زمین و آسمان بر آنها وارد شوند و این شیاطین را به دیار باقی بفرستند.

من به پرز و نتانیاهو می گویم مطمئن باشید آنروز هیچ راه فراری نیست و بر فرض فرار، هیچ جای دنیا برای شما امن نیست.  

ایران اسلامی همواره خود را برابر تهدیدات آماده نگاه داشته و صد البته که ما خودمان را در سطح رویارویی با ابرقدرتهایی مانند آمریکا آماده کرده ایم و امثال اسرائیل در اندازه ایران نیستند که کاری بکنند اما ما بهانه میخواهیم که سرزمین فلسطین را آزاد کنیم و این بهانه با حرکت اول آنها بدست می آید و آن وقت است که اسرائیل کیش و مات شود و رو به موت رود.

آری همه مسلمانان در سراسر مناطق اسلامی هوشیار و آگاه شده اند و حالا یک محور مشترک خواهند خواست تا حول آن متحد شوند و چه هدفی بالاتر از آزاد سازی قدس شریف، پس مسلمانان چشمان خود را تیز کرده اند تا حرکت اول صهیونیست های وحشی را ببینند تا حمله ای جانانه کنند حال این حرکت می خواهد حمله با ایران باشد و یا خدای نکرده بنا کردن معبد سلیمان در قدس شریف.

و سرانجام صالحان زمین را به ارث خواهد برد.

نویسنده: سلمان محمدی – منبع:اسلام گرایی در جهان

/ 3 نظر / 21 بازدید
همثانیه

سلام فرزند ولایت خوشحال شدم بهم سر زدی موافقم مرگ بر اسراییل

حقدوست

[لبخند][قلب][گل][لبخند][قلب][قلب][گل][لبخند][قلب][گل] سلام دوست ارجمند. آغاز سال نو را به شما تبریک می‌‌گویم و سالی مملو از خوبی برایتان آرزو می‌‌کنم. مطلب جدید در وبلاگ که شاید هنوز ندیده‌اید: ******* [گل]>>> پاسخ آهنگر برای حل اوضاع بد زندگی http://bia2mofid.persianblog.ir/post/612/ ******* [گل]>>> کارهایی برای رسیدن به خیر دنیا و آخرت + عذابی شدید برای سه گروه در قیامت http://bia2mofid.persianblog.ir/post/611 ******* [گل]>>> حرز «شرف شمس» و خواص آن و آموزش نوشتن آن در 19 فروردین http://bia2mofid.persianblog.ir ******* [قلب]>>> توصیه می‌کنم: در ابتدای ورود، پست «تذکراتی ‌‌برای‌‌‌‌استفاده‌‌بهترازوبلاگ» را بخوانید. شاید برای وبلاگ خود شما هم به دردتان بخورد. [قلب] منتظر حضور شما هستم. [لبخند][قلب][گل][لبخند][قلب][قلب][گل][لبخند][قلب][گل]

همثانیه

سلام عالی بود تا کور شوند دشمنان ولایت