چه کسی تروریست ها را بوجود آورد

 خود این فرقه های جعلی را وارد اسلام کردند و آگاهان می دانند که قتل و ریختن خون بی گناه و جنایت هایی که امثال القائده و ... می کنند در اسلام جایی ندارد؛ اسلام حقیقی پیام آور صلح و عدالت برای همه بشر است.

آنها که امروز اسلام و مسلمانان را به تروریزم متهم می کنند دستشان به خون میلیونها انسان بی گناه در سراسر عالم آغشته است و تروریست واقعی آمریکا، اسرائیل و رفقای آنها هستند و البته اکنون آنها در دنیا رسوا هستند و در آینده باید پاسخگوی جنایاتشان باشند.

شما ملتهاهایتان را از اسلام ترساندید اما چه شد وضع به گونه ای شد که در اوج تبلیغات شما ضد اسلام مانند ماجرای 11 سپتامبر پرفروشترین کتاب قرآن شد آری هر مکری کردید خدا مکرتان را به خودتان برگرداند و تا زمانی که اینگونه باشید رسوا و بی آبروتر خواهید شد.

ما یقین داریم که پرچم اسلام روزی بر تمام بلندای عالم تنین انداز خواهد شد زیرا دین اسلام، دین خاتم و دین کامل است و دنیایی که اسلام خواهان بنا کردن آن است پاسخگوی تمام نیازهای مادی و معنوی بشر خواهد بود و اسلام دینی ست که خداوند خود وعده غلبه آن بر تمام ادیان را داده است.

پس دشمنان اسلام بدانند که ایستادن برابر اسلام یعنی ایستادن در برابر خدا و ایستادن در برابر خدا یعنی نابودی و خسران دنیا و آخرت و خسارت دنیا و آخرت یعنی اینکه شاید سران غرب آخرت در جهنم می بودند اما با مبارزه و مقابله با اسلام لذت زندگی دنیا را هم از دست می دهند زیرا به مبارزه با کاملترین دین خدا برخاستند.

«قُلْ إِنَّ الَّذِینَ یَفْتَرُونَ عَلَى اللهِ الْکَذِبَ لاَ یُفْلِحُونَ»

 «بگو در حقیقت کسانى که بر خدا دروغ مى‌بندند، رستگار نمى‌شوند.»

قرآن کریم سوره یونس آیه 69

/ 0 نظر / 23 بازدید