وقتی پادشاه قتل عام می کند، چه باید کرد؟

 درباره نیروی سعودی هم باید بگویم درست است از لحاظ امکانات کم و کاستی ندارد اما از لحاظ مقاومت و ایستادگی در میدان ضعیف و سست هستند و دلیل من بحث یمن و حوثی ها که در گذشته نه چندان دور شاهد آن بودیم هست که اینها با اینکه مرتبا بمباران می کردند و امکانات لازم نظامی داشتند در برابر حوثی ها توان ایستادگی نداشتند و شکست خوردند و البته همانطور که همه میدانیم کید شیطان ضعیف است.

اما ایران اسلامی هر جایی که صدای مظلومی بلند شده با آنها ابراز همدردی کرده و همیشه به ظالمان نسبت به اعمالشان هشدار داده و در برابر ظالم ایستاده است و در قضایای اخیر هم با مردم مظلوم در همه کشورهایی که مورد ظلم پادشاهان واقع شدند هم دردی کرده و هدایت سیاسی کرده است و دست به آگاه سازی و بیداری جهانی نسبت به جنایت جنایت کاران زده و ما مطمئن هستیم سرانجام پیروزی نصیب جبهه حق خواهد شد.

مسئله بحرین کربلایی دیگر است و پادشاهی ظالم در برابر اکثریت مردم ایستاده است و از روی ناتوانی در برابر اکثریت از دیگر هم پالکی های خود هم تقاضای کمک می کند اما کربلا زینب (س) دارد و سجاد (ع) دارد و نخواهد گذاشت جنایات رژیم مخفی بماند.

اما وهابیت سعودی که اگر شما به عربستان سفر کرده اید می دانید آنها تمامی آثاری که از اهل بیت (ع) به جا مانده یا به نام اهل بیت بوده را یا خراب کرده یا اینکه دنبال تخریب آن هستند و امروز در بحرین هم اینکار را می کنند.

مساجد و حسینیه ها که به نام اهل بیت (ع) و شیعه هست را از بین می برد یعنی فرهنگ شیعه و همزمان به جان،مال و ناموس مردم تجاوز می شود به جرم گفتن اینکه خدایی جز خدای یگانه نیست.

امروز قربة الی الله مردم مسلمان را می کشند با سلاح های دوستان آمریکایی و اسرائیلی خود، یعنی دست دوستی با یهود و نصاری می دهند و از طرف دیگر مردمی که می گویند خدایی جز خدای یگانه نیست را می کشند.

مطمئنا که پادشاهی بحرین، عربستان و امارات مسلمان نیستند و بویی از مسلمانی نبرده اند و مطمئنا خادم الحرمین، خائن الحرمین است و اینها به جز حفظ حکومت های پادشاهی خود به چیز دیگری فکر نمی کنند ولی زمانه اینگونه نمی ماند و ما باید به وظیفه خود عمل کنیم و یقینا همیشه اکثریت به پا خواسته پیروز خواهند بود و نام نیک برای کسانی می ماند که در سختی ها حامی مظلومان بوده اند.

ان شاء الله روزهای روشن ملت بحرین را ببینیم.

/ 0 نظر / 22 بازدید