چرا به آخرین پیامبر اللهی توهین شد

مخالفان عدالت و مخالفان ادیان اللهی این پیام را دریافت کردند که موج اسلام گرایی برابر خواهد شد با موج عدالت طلبی و این سبب می شود که آنها مجبور شوند بار خود را بسته و از صفحه روزگار حذف شوند، آری آنها احساس خطر کرده اند به همین سبب دشمنی ها در این سالها بیشتر شده و تا جایی که در فیلم اخیر توهین بی سابقه ای نسبت به پیامبر اعظم اللهی (ص) صورت می گیرد.

آری متاسفانه شیاطین با نقاب دین (یهودیت و مسیحیت) با اعتقادات بیش از یک و نیم میلیارد مسلمان بازی می کنند اما خدا را شکر که دشمنان ما را از احمق ها قرار دادی.

همانطور که سیستم صهیونیستی حاکم بر آمریکا با متهم کردن مسلمانان در ماجرای 11 سپتامبر خود سبب شد که موج اسلام گرایی بیشتر شود(مردم غرب گفتند برویم بررسی کنیم که این اسلامی که این همه از آن حرف می زنند چه می گوید) ما شک نداریم که این گونه اعمال ناشیانه که از سر استیصال است بر موج اسلام گرایی خواهد افزود.

مجرم درجه اول در انتشار این فیلم ها حاکمانی هستند که اجازه انتشار آنها را می دهند والا همیشه انسانهای احمقی مانند تری جونز و یا کارگردان فیلم موهن اخیر هستند که برای شهرت، پول و ... بخواهند دست به چنین اعمال سخیفی بزنند اما اگر دولت حاکم سکوت کرد و یا چه بسا که خود کمک کرد، این می شود که شد و حاکمان آمریکا باید پاسخگو و در این مورد بازخواست و محاکمه شوند.

سران کلیسا باید پاسخ دهند امروز نماد دین مسیحیت چه کسانی شده اند؟! امثال تری جونز که بیشتر از اینکه یک کشیش باشد قیافه اش شبیه یک کاووی است که با قرآن سوزی می خواهد جلوی موج اسلام گرایی مسیحیان را بگیرد (اما اشتباه می کند و اوضاع برعکس خواهد شد) و آیا این یک آبروریزی بزرگ برای بزرگان کلیسا نیست و آیا سران کلیسا با این سکوت خود دنبال درست کردن جنگ های صلیبی دیگر در جهان هستند و آیا دول غربی نمی دانند با حمایت از چنین افراط کاری ها تیشه به ریشه خود می زنند.

"اسلام گرایی در جهان" شک ندارد این گونه حرکات ناشیانه و بی پرده نسب به مقدس ترین مقدسات بی پاسخ نخواهد ماند و تمامی کسانی که از این گونه حرکات حمایت می کنند سرانجام توسط عدالتخواهوان محاکمه خواهند شد و ما اطمینان داریم این دین طبق وعده اللهی بر تمامی ادیان غلبه خواهد یافت زیرا که درست ترین کلام و تنها راه سعادت بشر است.

نویسنده: یاور ولایت

/ 1 نظر / 38 بازدید
مجيد

سلام وبلاگ شنا لينك كردم ./ زحمت بكش در لينك دوستان نجوا كنگان وارد كنيد خواهش تصحيح كنيد