شمه ای از قدرت نمائی یک و نیم میلیارد مسلمان

آیا حاکمانی که امروز علنا آدم کشی می کنند قبلا چنین کاری نمی کردند؟ آیا مردم به راحتی می توانستند در این کشورهای عربی و به ظاهر اسلامی به راحتی نسبت به حکومتها اظهار نظر کنند؟ آیا وقتی که حکومتی برای صلوات فرستادن یک مسلمان او را بازداشت می کند (عربستان - آل سعود) و یا حکومت دیگری برای مسجد رفتن کارت صادر می کند(تونس - بن علی) و برای رفتن به دانشگاه باید محجبه بی حجاب شود خوب همه اینها در برابر دیدگان عقیده و اعتقاد اسلامی یک مسلمان سخت است .

طی سالیان متمادی ست که اگر گوشه و کناری صدایی بلند می شد و یا اظهار نظر بدی نسبت به حکومت ها می شد سریعا در نطفه خفه می شد و حکومت های جور و ظلم  خون مردم را در شیشه کرده  بودند.

مردم به ظالمانه بودن حکومتها خیلی سال قبل رسیده بودند اما در این قضایای اخیر به این نتیجه رسیدند که می توان جلوی ظلم و ظالم را گرفت و جلوی آن ایستاد و اوضاع را تغییر داد و حکومت خواست اکثریت یعنی اسلام را جایگزین کرد و حتی اگر در این راه فدا شوند ارزش دارد.

 همه این مسائل یعنی بیداری اسلامی که امروز شکل گرفته است و عقبگرد نخواهد داشت به قول رهبری دیر و زود دارد اما سوخت و سوز ندارد (چون حتی اگر در این راه کشته شوی آتش نیست بلکه بهشت است) ممکن است با ظلم حکومتها زبانه آتشی که بلند شده فروکش کند اما آتش زیر خاکستر خواهد بود و سرانجام بینی ظالم به خاک مالیده می شود.

و اما اهداف اسلامی بزرگتر از نابودی حکومت های دیکتاتوری منطقه است و ادامه خواهد یافت به حول قوه اللهی تا گردن همه شیاطین کوچک و بزرگ عالم را قطع کند و در واقع آن روز پیروزی نهایی خواهد بود.

 ان شاءالله.

/ 6 نظر / 7 بازدید
مطهره

به امید نزدیک شدن ظهور و پیروزی نهایی به دست آقامون.

مطهره

به امید نزدیک شدن ظهور و پیروزی نهایی به دست آقامون.

مطهره

به امید نزدیک شدن ظهور و پیروزی نهایی به دست آقامون.

عبدالاکبر

سلام آقا سلمان خیلی مطالبتون به عقاید من نزدیکه الان کامنت زیباتون رو توی سایت ظهور بسیار نزدیک است خوندم واقعا از توجیهاتشون داره خندم میگیره! نمیدونم بعضیاشون رو که توجیهات احمقانه انجام میدادند دیدی یا نه؟!!

عبدالاکبر

سلمان خان انقدر یاسین تو گوش خر نخون تقریبا نیمی از این حضرات به خودشون از امام خامنه ای هم بیشتر اعتقاد دارند بیا وبلاگ من ببین چه کامنت خنده داری گذاشته یکی! راستی مطالبتون خیلی باب میله! مخصوصا این که ظاهرا به مسائل خارج از ایران جهان اسلام هم اهتمام ویژه ای دارید

جنبش پان اسلامیسم

سلام بر فرمانده جهاد نرم اسلام. شما رو در قسمت همسنگران اسلامیست قرار دادیم. اگر می توانید ممنون می شویم در قسمت تحلیل اخبار ما را یاری دهید. والسلام علیکم جنبش پان اسلامیسم