خاخام تندرو صهیونیست به اسلام گروید

اعلام اسلام او در محافل دینی یهودیان و به‌ویژه حزب تندرو «شاس» تاثیر طوفان بزرگی را ایجاد کرد به گونه‌ای که یکی از اعضای این حزب اعلام کرد یوسف کوهین اقدامی دیوانه‌وار انجام داده است و باید او به تیمارستان منتقل شود.

اسلام آوردن این خاخام صهیونیست با توهین، مسخره‌ کردن و ترس اسرائیلی‌ها از ورود دیگران به اسلام مواجه شد که البته در این حد باقی نماند و حتی والدین کوهین که اسلام نیاورده بودند در این زمینه سختی‌هایی کشیدند.

این خاخام مسلمان شده امروز در جمعیت خیریه اسلامی در بیت‌المقدس کار می‌کند اما برخی هم در جهان اسلام نسبت به اسلام آوردن واقعی او مشکوک هستند.

به گزارش فارس، پیش از این روزنامه اسرائیلی «یدیعوت آحارانوت» با اشاره به برنامه‌های تبلیغاتی مسلمانان در ماهواره و اینترنت و همچنین حضور مبلغان مسلمان در جامعه اسرائیل نوشت: سالانه 20 یهودی به اسلام می‌گروند.

منبع: خبرگزاری فارس

/ 2 نظر / 28 بازدید
به سوی بیداری | گروه چشمان منتظر

با سلام مطالب تازه ی سایت : کلام امام حسن مجتبی (علیه السلام ) پیرامون صلح با معاویه علیه الهاویه احوال مدینه هنگام شهادت سبط نبی اکرم (ص) مدعیان مهدویت در سرزمین های عثمانی مدیتیشن حربه ای برای حذف مراقبه اخلاقی است برنابا حواری گمشدۀ عیسی(ع) – بخش هشتم نقش ولی عصر(عج) در عالم هستی به عنوان ولی تکوینی ۵ جریان شناسی سلفی گری معاصر سلفی کیست و چه می گوید؟/ چرا سلفی گری بزرگترین خطر پیش روی جهان اسلام است؟ و .... خوشحال میشیم به وب سایت ما هم سری بزنید با تشکر مسئول روابط عمومی گروه چشمان منتظر (به سوی بیداری) www.besoyebidari.ir

مطهره

انشاالله که ایشون این طور نیست اما در طول تاریخ چه بسیار یهودیانی که به اسلام گرویدند تا از درون به آن ضربه بزنند به منم سر بزن. خوشحال می شم