داعش طرحی صهیونیستی ست

وی در ادامه پیام خود آشکار ساخته است که می‌داند انتشار چنین پیامی عواقب سیاسی بدی را برای وی در پیش خواهد داشت.
از سوی دیگر یک منبع آگاه غربی از تسلیح گروه تروریستی داعش توسط ناتو از طریق برخی کشورها به ویژه یوگسلاوی و ترکیه خبر داد. روزنامه آمریکایی ورلد تریبون، برخی کشورهای اروپایی با نظارت سازمان پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) گروه تروریستی دولت اسلامی شام و عراق (داعش) را تسلیح کرده‌اند.
بنابراین گزارش به نقل از منابع دیپلماتیک اعلام شده است که این گروه از کشورهایی چون بلغارستان، کرواسی، رومانی و اوکراین تسلیحات نظامی ضد تانک، موشک، خمپاره و تجهیزات زرهی درخواست کرده و منابع اطلاعاتی ناتو روند انتقال این تسلیحات را از اروپا تحت عنوان کمک‌های بشر دوستانه به سوریه تسهیل نموده‌اند.
این منبع همچنین فاش کرد که گروه تروریستی داعش این سلاح‌ها و تجهیزات نظامی را در سال 2013 (1392ش) از این کشورها درخواست کرد و ترکیه و یوگسلاوی نقش مهمی در عملیات تجهیز تسلیحاتی این گروه ایفا کرده‌اند.

پیش از این نیز خانم هیلاری کلینتون وزیر خارجه سابق آمریکا در کتاب خاطرات خود با عنوان "گزینه‌های دشوار" که تازه منتشر شده سخنان غافلگیر کننده‌ای را مطرح ساخته و اذعان کرده است که داعش در واقع ساخته دست آمریکا با هدف تقسیم خاورمیانه است.

منبع: روزنامه جمهوری اسلامی و  ایسنا

/ 0 نظر / 70 بازدید